Festiwal Kwiatów i Ogrodów w Epcot

Data : 5 września, 2022 Autor: :

Magazyn Ogrodniczy

Jeśli szukasz informacji na temat Festiwalu Kwiatów i Ogrodów w Epcot, to trafiłeś we właściwe miejsce. Omówimy tu daty, wystawy, wydarzenia specjalne i towary dostępne podczas festiwalu. Aby zapewnić Ci świetny czas, omówimy również, które atrakcje są otwarte w każdym dniu. Oto podział na najbardziej popularne godziny Festiwalu Kwiatów i Ogrodów.

Epcot International Flower and Garden Festival dates

Jeśli planujesz wybrać się do Walt Disney World latem, rozważ udział w Epcot International Flower and Garden Festival. To wspaniały czas dla rodzin, aby doświadczyć bylinowych faworytów, ogrodów zabaw i podświetlanych topiarów. Festiwal jest bezpłatny i otwarty dla publiczności, a warto kupić książkę paszportową, aby pomóc w planowaniu wizyty. Oto jak zdobyć go dla siebie:

Aby rozpocząć festiwal, wybierz się do EPCOT w środę, 18 maja. Impreza trwa do 4 lipca i jest pełna pysznego jedzenia i napojów, pięknych ogrodów i topików postaci, a także rozrywki na żywo i 20 kuchni na świeżym powietrzu. Oprócz jedzenia i picia o tematyce kwiatowej, będziesz mógł odwiedzić stoiska z towarami i cieszyć się rozrywką na żywo. W tym roku Festiwal Kwiatów i Ogrodów potrwa 125 dni, czyli dłużej niż jakikolwiek inny festiwal na świecie.

Wystawy na festiwalu

Festiwal Kwiatów i Ogrodów w Epcot to niesamowita okazja dla rodzin, aby poznać zupełnie nowy świat roślin i kwiatów. Będąc w parku, można wziąć bezpłatny Paszport Festiwalu Kwiatów i Ogrodów, aby pokazać rodzinie i znajomym wiele ekscytujących rzeczy, które można zobaczyć. Te kolorowe broszury stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z transformacją parku. W przeszłości Festiwal Kwiatów i Ogrodów obejmował 24 topiki postaci Disneya i 20 ogrodów. Każdego roku eksponaty zmieniają się i oferują wskazówki dotyczące ogrodnictwa. Master Gardener Uniwersytetu Florydy, Simple Living Institute i Florida Federation Garden Club to jedne z wielu organizacji, które mają swoje wystawy podczas festiwalu.

Na Festiwalu Kwiatów i Ogrodów jest tak wiele do zobaczenia, że łatwo się zgubić! Można wybrać się na wycieczkę i obejrzeć eksponaty. Dzieci mogą nawet wziąć udział w interaktywnych zajęciach! A jeśli masz ochotę na pyszny posiłek, z pewnością spodoba Ci się menu Garden Graze. Podczas jedzenia w trakcie festiwalu, każda potrawa, której spróbujesz, zostanie wbita do Twojego Paszportu Festiwalowego. Pieczątki te można następnie wymienić na specjalne festiwalowe przysmaki.

Wydarzenia specjalne podczas festiwalu

Jeśli planujesz wizytę w Walt Disney World w najbliższym czasie, nie przegap Festiwalu Kwiatów i Ogrodów w Epcot! To coroczne wydarzenie w parku EPCOT rozciąga się na cztery miesiące w 2022 roku. Tysiące kwiatów, topiary i fantazyjne krajobrazy zachwycą gości w każdym wieku. Podczas spaceru po parku można nawet posłuchać muzyki krajowej na żywo! Imprezy specjalne podczas Festiwalu Kwiatów i Ogrodów są wliczone w regularny wstęp do parku, więc nie ma potrzeby planowania wizyty osobno.

Podczas Festiwalu Kwiatów i Ogrodów Epcot jest w najlepszym wydaniu! Od topiariów postaci Disneya po kolorowe kwiaty – jest się czym cieszyć. Oprócz pięknych ekspozycji i aranżacji kwiatowych, festiwal ten oferuje wiele specjalnych ofert i możliwości zrobienia zdjęć. Zabierz dzieci do Motylarni i poznaj ogrodnictwo! Nie przegapcie też polowania na łupy Spike the Bee!

Merchandise dostępny podczas festiwalu

EPCOT Flower and Garden Festival jest w pełnym rozkwicie do 4 lipca 2022 roku, a shopDisney ma kilka fantastycznych przedmiotów do wyboru. Od narzędzi ogrodniczych, przez odzież, po artykuły gospodarstwa domowego – na festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie. Pomarańczowe sippery Bird są koniecznością. Disney planuje wydać więcej towarów, gdy festiwal będzie maszerował dalej. Oto spojrzenie na niektóre z najlepszych towarów dostępnych podczas festiwalu:

Podczas Festiwalu Kwiatów i Ogrodów dostępnych jest pięć kolekcji towarów. Aby zobaczyć pełną ofertę, odwiedź tę stronę. Oprócz pięciu kolekcji wymienionych powyżej, znajdziesz również kolekcję merchandise Disneya. W tym roku Disney Parks ma merchandise oparty na franczyzach filmowych Disneya. Alicja w Krainie Czarów, Mary Poppins i Piotruś Pan to tylko niektóre z popularnych linii filmowych, które będą przedstawione.

Rezerwowanie działań z wyprzedzeniem dla festiwalu

Jeśli jeszcze nie, rozważ rezerwację działań Festiwalu Kwiatów i Ogrodów z wyprzedzeniem. Chociaż Festiwal Kwiatów i Ogrodów jest częścią Epcot, może stać się niezwykle zatłoczony w weekendy i święta. Dzieje się tak dlatego, że miejscowi mają wolne od pracy, a wielu posiadaczy przepustek sezonowych Epcot odwiedza festiwal, aby podziwiać widoki. Chodniki World Showcase mogą być prawie nie do zniesienia. Pierwsze i ostatnie tygodnie festiwalu są najbardziej ruchliwe, więc zarezerwuj swoje zajęcia wcześniej.

Oprócz wielu eksponatów i wycieczek, dostępnych jest wiele zajęć dla młodszych i starszych. Dzieciom i rodzinom spodobają się place zabaw na Festiwalu Kwiatów i Ogrodów oraz menu Garden Graze. Próbując tych sezonowych potraw, zdobywa się pieczątki w Paszporcie Festiwalowym, które można wymienić na ekskluzywne festiwalowe przysmaki. Aby uzyskać bardziej interaktywne doświadczenie, weź udział w polowaniu na złodzieja Spike the Bee.

Podobne tematy

myśl 0 "Festiwal Kwiatów i Ogrodów w Epcot"

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.